Mé jméno je  Markéta Meduna Kočková

Aglaia je nositelkou světla a krásy a proto celý projekt a produkty ponesou energii bohyně Aglaii.

Malování a tvořivá činnost je můj velký koníček již od útlého dětství. Vždycky jsem toužila malovat věci a lidi podle toho jak je cítím, ne jak vypadají. Začínala jsem malovat portréty a kolem jejich těla jsem pak vytvářela jakousi barevnou auru bylo to zajímavé, avšak pro mé potřeby a touhy nedostačující. Hledala jsem tedy jinou metodu či techniku, která by byla účinnou pro můj dříve ještě nevědomý záměr. Postupně jsem tvoření zanechala, protože přišla má první dcera, práce a běžné povinnosti. Cestou sebepoznání a sebezdokonalování jsem poznala velice krásné a zvláštní lidi, kteří mě svou podporou a důvěrou posouvali v mých skrytých schopnostech a darech, které jsem v sobě nosila velice dlouho.

 Neměla jsem hladký život bez překážek a tím jsem byla nucena na svých vnitřních procesech pracovat velice intenzivně. Dovedlo mě to až do období, kdy jsem provozovala čajovnu a pomáhala jsem rozvíjet sebe i ostatní. Měla jsem různé aktivity, přednášky a vernisáže, které jsem však nedělala já, ale lidé, které jsem si pozvala. Poskytovala jsem jiným lidem prostor pro jejich seberealizaci a uskutečnění jejich vizí ve prospěch ostatních. Až jednoho dne vešla milá paní, která mě požádala o vystavení jejich obrázků. Souhlasila jsem a poskytla jí prostor. Byla to jakási abstraktní tvorba, která mě úplně osvítila. V ten daný okamžik jsem věděla, že to je právě to, co celý život hledám. Vyzpovídala jsem paní co to je a hned se přihlásila na kurz ENKAUSTIKY. Dodělala jsem si i lektorský kurz a pustila se do práce. Nejprve papír, potom dřevo a pak jsem se dostala až k plátnu. Pochopila jsem, že včelí vosk je nejhlubší a nejživější nástroj, který se ke mně mohl dostat. Již asi dvanáct let pracuji s energií a pocity, které mnou prochází. Cítím lidské procesy, energie a pocity, které vibračně ozařují mojí bytost. A tato technika umožňuje tyto pochody zachytit. Nikdy nikdo již nevytvoří kopii obrazu. Ani já sama!!! V tom je tato metoda velice originální a nenahraditelná v mých očích. Pracuje se s horkým voskem a tento materiál tvoří s Vámi. Záleží na přiložení ruky, jemnost či tvrdost, kterou do toho v ten daný okamžik vložíte. Proto nikdo neudělá stejný grif ani tah. V tom je to kouzlo a sama podstata tohoto úžasného materiálu. Když k tomu pak přiložíte i zkušenosti, otevřené vnímání a hluboce vyvinutou intuici, pak je dílo na světě

 

Malování voskem je pro mě velice silný a účinný zážitek. Jen vědomí toho, že je to jedna z nejstarších technik na Zemi, mě velice naplňuje. Účel mých obrazů je otevřít cestu pro světelnou a léčivou energii přes mojí Duši a přenést jí skrze ruce na prostor, s kterým pracuji. Maluji obrazy intuitivně, ale také i na požádání dle Vašich potřeb. Snažím se otevřít a přijmout energii určenou přímo pro Vás. Obrazy vyzařují léčebnou sílu, která umocní rozvoj Vašeho vnitřního království. Každá bytost je uvnitř krásná a má právo zářit otevřeně kdekoli se objeví. Při práci  jsem otevřená a spojená s informačním polem a předám vše,co je v danný okamžik potřebné. V současné době se mi otevřela možnost tisknout reprodukce z  obrazů. Namaluji obraz na míru a přeneseme ho na různé materiály. Folie, průhledné folie ( vitráže ), tapety, polepy aut.....a cokoli nás napadne.


Jméno AGLAIA jsem si vypůjčila z řecké mytologie. Záměr je využít archetypálního vzorce jedné z Božích dcer, vcítit se do něj a použít ho pro prospěch každého z Nás. AGLAIA byla nositelkou Světla a Krásy. Tato ENERGIE teď proudí přes mé OBRAZY domů až k Vám. S hlubokou Pokorou a Láskou Vaše AGLAIA.

Mám nové stránky, které již nejsou mé osobní, ale firemní. Doporučuji nahlédnout.

www.aglaiadesign.gold

 

 

Novinky

MAFIMAMA CAFE

MAFIMAMA CAFE - Prodejní galerie mých obrazů...zatím na neurčitou dobu. Doporučuji zajít posedět na...

Javorie meditační místo

Překrásné místo k rekreaci a meditaci v nenarušené přírodě. www.javorie.com/

Palmové listy

www.palmovelisty.cz/ Chtěla bych se s Vámi podělit o vlastní zkušenost ze čtení z palmových listů....

Časopis pro kvalitní život

www.casopiskvalitnizivot.cz/ Chystá se článek o mé tvorbě, velice děkuji časopisu, který na mě...

Informace pro návštěvníky

Chystá se krásný projekt jménem Slunce, které svítí pro všechny. Brzy již uvidíte více. Těleso tří...

Obrazy Aglaia

V této rubrice nejsou žádné články.

V této rubrice nejsou žádné články.